متخصص عزیز خوش آمدید.

عضویت در خبرنامه

متخصص گرامی!

در صورتی که عضو سایت مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست نیستید، جهت دریافت آخرین اطلاعات مربوط به آگهی‌های استخدامی، اخبار، همایش‌ها، مقالات، اعضای جدید سایت و مطالب مفید دیگر، در خبرنامه سایت ثبت نام کنید.
نام (اختیاری):
ایمیل: *    
ثبت نام

تقویم آموزشی HSE با گواهینامه مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار

محل درج آگهی تبلیغاتی متنی

دوره های آموزشی HSE با گواهینامه مرکز تحقیقات

درج مطلب توسط شما

شما می توانید مطالب و مقالات مرتبط با HSE را در سایت ثبت نمایید تا با نام شما در بخش قطره ای از در یای HSE نمایش داده شوند.

فاضلاب 7 مورد

تصفیه محلول های آبی آلوده به عناصر سرب، کرم و کادمیم با جاذبهای فسفاتی

گروه تحریریه سایت      1693

فناوری حذف یون های فلزی از آب های آلوده با استفاده از جاذب ها و تبادلگر های یونی در سالهای اخیر کاربرد فزاینده ای یافته است. برای حذف فلزات سنگین روش های متعددی از جمله ترسیب شیمیایی، فیلتراسیون غشایی، تبادل یونی،‌فرایندهای الکترولیتیک، بیوجذب و جذب بوسیله ترکیبات زیرکونیم فسفات استفاده شده است. هر یک از این فرآیند ها دارای محاسن و نیز محدودیت هایی مثل هزینه زیاد و غیر اقتصادی بودن و عدم کارایی در مقادیر بسیار کم آلاینده ها هستند.

ادامه مطلب + دانلود

سوالاتی در مورد جمع آوري، تفکيک، سالم‌سازي، تبديل و دفع زباله و فاضلاب

گروه تحریریه سایت      2043

در این مطلب سوالاتی در مورد جمع آوري، تفکيک، سالم‌سازي، تبديل و دفع زباله و فاضلاب پرسیده شده و به آن ها پاسخ داده شده است. قابل استفاده برای محققان و دانشجویان در زمینه بهداشت فاضلاب.

ادامه مطلب + دانلود

مروری بر بهداشت و سلامت آب و فاضلاب

گروه تحریریه سایت      1430

بهداشت و سلامت آب : آب از نخستین نیاز های زندگی است، یکی از مفید ترین مواد طبیعی است که برای زندگی انسان و تمدن او حیاتی است. امروزه تأمین آب آشامیدنی بهداشتی،‌ سالم و رضایت بخش به عنوان یکی از عوامل اصلی در حفظ سلامت و پیشرفت اقتصاد اجتماعات مطرح بوده است.

ادامه مطلب + دانلود

آزمایش MPN

گروه تحریریه سایت      2025

آزمایشگاه آب و فاضلاب مرکز بهداشت شهرستان شیراز (شهدای والفجر)

ادامه مطلب + دانلود

تحقیقی پیرامون چاه و فاضلاب

گروه تحریریه سایت      1318

مسئله بیرون راندن فاضلاب و پساب های محیط زیست از زمانی بوجود آمد که مردم به زندگی گروهی روی آوردند که با پیدایش شهرها و گسترش شبکه های آبرسانی، انسان برای پاکسازی و پاک نگهداری محیط زندگی خویش بیرون راندن پساب های بدست آمده را پسندیده و لازم دید. پس از پیشرفت تکنیک شبکه آبرسانی، ساختن شبکه های دفع فاضلاب روها نیز مورد توجه قرار دهد.

ادامه مطلب + دانلود

فاضلاب‌ها و روش‌های تعیین آلودگی آن‌ها

گروه تحریریه سایت      2094

فاضلاب‌های صنعتی، فاضلابهایی هستند که از صنایع مختلف حاصل می‌شوند و نسبت به نوع صنایع ، ترکیبات شیمیایی مختلفی دارند و وقتی وارد دریاها می‌شوند، باعث آلودگی آب و مرگ آبزیان می‌گردند...

ادامه مطلب + دانلود

فاضلاب

گروه تحریریه سایت      1350

با توسعه شهر ها و افزایش جمعیت آنها و گسترش صنایع، روز به روز بر اهمیت کنترل آلودگی محیط زیست افزوده می شود. فاضلاب ها یکی از عوامل آلودگی محیط زیست هستند که می باید آنها را به طریق بهداشتی جمع آوری، تصفیه و مجددا به گردش آب در طبیعت برگرداند.

ادامه مطلب + دانلود


آمار سایت

4857
8406
1714
1
1195
9698125

شرکت ها

محل درج آگهی تبلیغاتی تصویری

تقویم آموزشی HSE با اعطای گواهینامه مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار - تابستان و پاییز 96 - HSE Arya

مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA