عضویت در خبرنامه

متخصص گرامی!

در صورتی که عضو سایت مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست نیستید، جهت دریافت آخرین اطلاعات مربوط به آگهی‌های استخدامی، اخبار، همایش‌ها، مقالات، اعضای جدید سایت و مطالب مفید دیگر، در خبرنامه سایت ثبت نام کنید.
نام (اختیاری):
ایمیل: *    
ثبت نام

برگزاری دوره های مجازی NEBOSH و IOSH و IEMA با آزمون در ایران

برترین های HSE در ایران - بزودی ...

پاسخ به سوالات حقوقی شما در رابطه با حوادث

درج خبر توسط شما

شما می توانید اخبار خود را در حوزه‌های مرتبط با HSE از جمله حوادث، اخبار بومی و منطقه‌ای، مسائل زیست محیطی و بهداشتی را در این سایت ثبت نمایید تا با نام شما در لیست اخبار نمایش داده شوند.

عکس / جلوگیری از سقوط تاورکرین در یک مجتمع در حال ساخت

گروه تحریریه سایت - 1397/09/12    19    0    0    0
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، حادثه احتمال سقوط جرثقیل ثابت توسط کارگران یک پروژه بزرگ ساختمانی به سامانه 125 اطلاع داده شد و ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 102 و گروه امداد و نجات 8 را به محل حادثه در غرب به شرق خیابان آیت اله کاشانی، نرسیده به بلوار اباذر اعزام کرد.
 
 
ابراهیم نادرپور رئیس ایستگاه 102 آتش نشانی تهران در این باره گفت: تعدادی جرثقیل ثابت ساختمانی(تاورکرین) برای جابجایی مصالح و وسایل ساختمانی در گوشه و کنار یک مجتمع بزرگ در حال ساخت، نصب بودند که یکی از این جرثقیل ها به هنگام جابجایی و بی احتیاطی در آستانه سقوط قرار گرفته بود.
 
 
وی افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با رعایت نکات ایمنی و ایمن سازی کامل، مشغول عملیات شدند و با بکارگیری لوازم و تجهیزات و یک جرثقیل دیگر، جرثقیل در حال سقوط را مهار و سطح زمین انتقال دادند.
 
 
نادرپور خاطرنشان کرد: خوشبختانه با عملیات به موقع آتش نشانان این حادثه به خیر گذشت و از سقوط جرثقیل ثابت ساختمانی(تاور کرین) وبروز خسارات سنگین به این پروژه جلوگیری به عمل آمد.م1
 
 
 


اخباراخبار hseاخبار ایمنیاخبار بهداشتاخبار محیط زیستاخبار روزانهاخبار جدیدخبر HSEجلوگیری از سقوط تاورکرین در یک مجتمع در حال ساخت


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

آمار سایت

5117
3721
5726
0
1310
11914985

شرکت ها

محل درج آگهی تبلیغاتی تصویری

منظر حقوقی حوادث  ناشی از کار

مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA