متخصص عزیز خوش آمدید.

عضویت در خبرنامه

متخصص گرامی!

در صورتی که عضو سایت مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست نیستید، جهت دریافت آخرین اطلاعات مربوط به آگهی‌های استخدامی، اخبار، همایش‌ها، مقالات، اعضای جدید سایت و مطالب مفید دیگر، در خبرنامه سایت ثبت نام کنید.
نام (اختیاری):
ایمیل: *    
ثبت نام

----- محل درج آگهی های شما -----

اگر دنبال استخدام نیروی HSE --- کلیک کن

پاسخ به سوالات حقوقی شما در رابطه با حوادث

درج خبر توسط شما

شما می توانید اخبار خود را در حوزه‌های مرتبط با HSE از جمله حوادث، اخبار بومی و منطقه‌ای، مسائل زیست محیطی و بهداشتی را در این سایت ثبت نمایید تا با نام شما در لیست اخبار نمایش داده شوند.

پروژه احداث کانال ایران رود

علی شاهبازی - 1397/01/19    757    1    2    2
ایرانرود - پروژه آبراه سراسری ایران
ایران‌رود
 
طرح احداث کانال اتصال دریای خزر به خلیج فارس از سالهای دهه ۳۰ شمسی مطرح بوده‌است. دولت شوروی بدلیل وابستگی به مسیر طولانی دریایی که از تنگه‌های بسفر و داردانل و کانال سوئز که تحت کنترل ترکیه و مصر از متحدین آمریکا بود برای تماس دریایی با چین و هند، به ساخت این طرح علاقمند بود.
 
برخی از کارشناسان ایرانی نیز طرح‌هایی برای ساخت این کانال از مسیرهای مختلف ارائه کرده‌اند. ساخت کانالی بن بست از دریای خزر به کویر لوت (کانال لوت) نیز مطرح شده‌است. هم‌چنین برخی کارشناسان از متصل کردن دریای خزر به دریاچه ارومیه دفاع می‌کنند.


اخباراخبار hseاخبار سلامت ایمنی بهداشت محیط زیستپرژه احداث کانال ایران رود


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

جهانگیر کاظم زاده 1397/05/12 - 10:08:21 0   0
این پروژه اگر در نزدیک شمال ایران بن بست شود و مابقی راه با ترانزیت زمینی انجام گیرد جدا از مسایل سیاسی بسیاز سود مند وباعث یک انقلاب راستین و رهایی ‌کشور از فقر و بیکارز و مهن تر از همه اکو سیستم کشوز دگرکون شده و خشکسالی در یک سوم کشور نابود شده جنگل های زیادی در مسیر بوجود آمده و شاید بیش از بیست شهر مدرن با مردمانی مرفه بوجود خواهد آمد یکی از آرزوهازی بزرگ من برای این کشور است فکر می کنم عامل اصلی ناموفق بودن آن ناتوان بودن دولت در انجام این است چون این کار بزرگ نیاز به سالم بودن روند اقتصادی آن است .

گزارش تخلف


آمار سایت

5108
5294
6244
0
2080
11526779

شرکت ها

فروشگاه لوازم ایمنی آریا

برگزاری دوره نبوش در ایران

مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA