متخصص عزیز خوش آمدید.

عضویت در خبرنامه

متخصص گرامی!

در صورتی که عضو سایت مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست نیستید، جهت دریافت آخرین اطلاعات مربوط به آگهی‌های استخدامی، اخبار، همایش‌ها، مقالات، اعضای جدید سایت و مطالب مفید دیگر، در خبرنامه سایت ثبت نام کنید.
نام (اختیاری):
ایمیل: *    
ثبت نام

دنبال استخدام در رشته HSE هستی؟! (رایگان) اینجا کلیک کن

دوره و آزمون رسمی NEBOSH در ایران

دوره های غیر حضوری HSE - با مدارک بین المللی

درج خبر توسط شما

شما می توانید اخبار خود را در حوزه‌های مرتبط با HSE از جمله حوادث، اخبار بومی و منطقه‌ای، مسائل زیست محیطی و بهداشتی را در این سایت ثبت نمایید تا با نام شما در لیست اخبار نمایش داده شوند.

سوختگی مادر و فرزندی بر اثر انفجار منزل مسکونی حاصل از استفاده از مواد شیمیایی

گروه تحریریه سایت - 1396/12/22    94    0    0    0
به گزارش پایگاه خبری 125، در ساعت 16:12 دقیقه عصر روز گذشته، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران با دریافت گزارشی مبنی بر انفجار در یک آپارتمان، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 70 را به محل حادثه واقع در شهرک ولیعصر(عج)، خیابان طالقانی اعزام کرد.
 
 
جواد مراد زاده افسر آماده منطقه چهار عملیات سازمان آتش نشانی تهران در این باره گفت: یک واحد مسکونی به مساحت 45 مترمربع در طبقه چهارم ساختمان چهار طبقه مسکونی به دلیل استفاده زن خانواده از مواد شیمیایی آستون برای لکه بری رنگ از روی سرامیک ها و همچنین رسیدن بخارات قابل اشتعال این مواد به شعله بخاری ناگهان انفجار شدیدی در داخل این منزل اتفاق افتاد.
 
 
وی افزود: این انفجار باعث سوختگی مادر و نوزاد شش ماهه اش شده وهمچنین دریک لحظه فضای خانه شعله ور شده وسپس آتش خاموش شد. 
 
 
مرادزاده درادامه تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله با قطع جریان برق وگاز و رعایت کامل نکات ایمنی با ورود به داخل این واحدمسکونی، همزمان با ایمن سازی محل، مادر و فرزند را به پایین از ساختمان منتقل کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند که هردو سریعا به بیمارستان انتقال یافتند. 
 
 
این افسرآماده آتش نشانی در پایان خاطرنشان کرد: نیروهای عملیات درادامه دود های حاصل از انفجار و آتش سوزی را از داخل منزل به بیرون تخلیه و محل را کاملا ایمن سازی کردند.
 
 


اخباراخبار hseاخبار سلامت ایمنی بهداشت محیط زیستسوختگی مادر و فرزندی بر اثر انفجار منزل مسکونی حاصل از استفاده از مواد شیمیایی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

آمار سایت

5078
4337
6722
0
67
11274051

بانک شبکه های مجازی HSE

فروشگاه لوازم ایمنی آریا

بانک شبکه های مجازی HSE

مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA