متخصص عزیز خوش آمدید.

عضویت در خبرنامه

متخصص گرامی!

در صورتی که عضو سایت مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست نیستید، جهت دریافت آخرین اطلاعات مربوط به آگهی‌های استخدامی، اخبار، همایش‌ها، مقالات، اعضای جدید سایت و مطالب مفید دیگر، در خبرنامه سایت ثبت نام کنید.
نام (اختیاری):
ایمیل: *    
ثبت نام

تقویم آموزشی HSE با گواهینامه مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار

دوره و آزمون رسمی NEBOSH در ایران

دنبال کار میگردی؟!! ثبت نام کن و استخدام شو!

درج همایش توسط شما

شما می توانید همایش ها و کنفرانس ها در حوزه‌های مرتبط با HSE را در این سایت ثبت نمایید تا با نام شما در لیست همایش ها نمایش داده شوند.

سومین همایش ایمنی , اطفاء حریق و امداد و نجات

عماد کاظمی نیا - 1396/10/13    220    0    0    0
با سلام و احترام
 
به استحضار میرساند سومین  همایش تخصصی ایمنی , اطفاء حریق  و امداد و نجات با همکاری اداره HSE سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس , آکادمی توف ایران – آلمان و شرکت پتروشیمی جم و با حضور کارشناسان HSE  منطقه و شرکت های پتروشیمی ، درتاریخ 16 الی 18 دی ماه سال جاری در سالن همایش های بین المللی پتروشیمی جم برگزار می گردد .
 
با بررسی نقطه نظرات کارشناسان و توجه مدیران منطقه به مشکلات موجود , این همایش با هدف معرفی خدمات و فن آوریهای نوین بدست آمده در این حوزه همچنین ایجاد دپارتمان آموزش های تخصصی در حوزهHSE  با مشارکت شرکتها و موسسات فعال در این بخش برگزار شده و شامل کارگاه های تئوری و عملی تخصصی بوده ، که در حوزه های فن آوریهای نوین اطفاء حریق , اصول ایمنی کار در ارتفاع , پوششهای ضد حریق , بازرسی های دوره ای تجهیزات آتش نشانی , تجهیزات امداد و نجات , سیستم های اعلام حریق , تجهیزات ضد انفجار و تجهیزات ایمنی فردی  بوده که به مدت 2 روز برگزاری همایش  اجراء خواهد شد .
 
همچنین با هماهنگی اداره HSE سازمان منطقه ویژه , کارگاه عملی اطفاء حریق در سایت آموزشی آن اداره در محوطه باز برگزار خواهد شد .
 
در این خصوص , جهت برنامه ریزی کارگاه های آموزشی و تدوین برنامه های اجرایی همایش و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های 77500969 ؛ 7- 77654096  و 09120149823  تماس حاصل نمائید .


همایشکنفرانساجلاسنمایشگاههمایش hseهمایش و کنفرانس سلامت ایمنی بهداشت محیط زیستدومین همایش پایش آلاینده های زیست محیطی درصنایع پتروشیمی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

آمار سایت

5054
1649
9060
1
75
11062271

شرکت ها

محل درج آگهی تبلیغاتی تصویری

تقویم آموزشی HSE با اعطای گواهینامه مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار - تابستان و پاییز 96 - HSE Arya

مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA