متخصص عزیز خوش آمدید.

عضویت در خبرنامه

متخصص گرامی!

در صورتی که عضو سایت مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست نیستید، جهت دریافت آخرین اطلاعات مربوط به آگهی‌های استخدامی، اخبار، همایش‌ها، مقالات، اعضای جدید سایت و مطالب مفید دیگر، در خبرنامه سایت ثبت نام کنید.
نام (اختیاری):
ایمیل: *    
ثبت نام

تقویم آموزشی HSE با گواهینامه مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار

دوره و آزمون رسمی NEBOSH در ایران

دنبال کار میگردی؟!! ثبت نام کن و استخدام شو!

درج همایش توسط شما

شما می توانید همایش ها و کنفرانس ها در حوزه‌های مرتبط با HSE را در این سایت ثبت نمایید تا با نام شما در لیست همایش ها نمایش داده شوند.

سومین همایش حفاظت از خوردگی و بازرسی فنی

عماد کاظمی نیا - 1396/10/06    185    0    0    0
به استحضار می رساند دومین همایش حفاظت از خوردگی و بازرسی فنی با حضور کارشناسان و مدیران بخش بازرسی فنی , تعمیرات و خوردگی واحدهای پتروشیمی مستقر درمنطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر درتاریخ 30-29 / فروردین ماه سال 1396 در ماهشهر برگزار می گردد .
 
موضوعات مورد بحث در این همایش عبارتند از : خوردگـــي در صنایع نفت , گاز و پتروشیمی - حفاظت كاتـــدي-  رنـگ‌ها و پـوشش‌های ضد خوردگی-  جنبـه‌هاي طراحي و انتخاب مواد-  خـوردگي و حفاظـت در دمـاي بالا- تکنولوژی نانو و مواد پیشرفته ضدخوردگی –  خوردگی میکروبی و بیو مواد – روشهای جلوگیری از خوردگی ( پوشش ها , بازدارنده ها , حفاظت کاتدی و آندی , انتخاب مواد ) بوده که به صورت برپایی کارگاه های آموزشی ,  نمایشگاه تخصصی با همکاری شرکت ها و موسسات فعال در این صنعت برگزار می گردد .
 
در این راستا, ستاد اجرایی همایش , جهت ایجاد فضای تعامل و همکاری , از شرکتها و موسسات فعال در این بخش جهت حمایت و حضور دعوت به عمل می آورد .خواهشمنداست نظر و دستور خود را جهت همکاری و حضور در این همایش به این دفتر اعلام فرمائید .
 
در این خصوص جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پلان نمایشگاه می توانید با شماره تلفنهای     09120149823  - 7- 77654096 – 021 ( ستاد اجرایی نمایشگاه ) تماس بگیرید .
 
سومین همایش ایمنی , اطفاء حریق وامداد ونجات


همایشکنفرانساجلاسنمایشگاههمایش hseهمایش و کنفرانس سلامت ایمنی بهداشت محیط زیستخوردگی , بازرسی فنی , بازدارنده های خوردگی , پوششهای ضد خوردگیسومین همایش حفاظت از خوردگی و بازرسی فنی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

آمار سایت

5054
1667
9060
1
83
11062289

شرکت ها

محل درج آگهی تبلیغاتی تصویری

تقویم آموزشی HSE با اعطای گواهینامه مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار - تابستان و پاییز 96 - HSE Arya

مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA