متخصص عزیز خوش آمدید.

عضویت در خبرنامه

متخصص گرامی!

در صورتی که عضو سایت مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست نیستید، جهت دریافت آخرین اطلاعات مربوط به آگهی‌های استخدامی، اخبار، همایش‌ها، مقالات، اعضای جدید سایت و مطالب مفید دیگر، در خبرنامه سایت ثبت نام کنید.
نام (اختیاری):
ایمیل: *    
ثبت نام

تقویم آموزشی HSE با گواهینامه مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار

سنجش عوامل زیان‌آور محیط کار با شرایط ویژه تا پایان سال جاری

دوره های آموزشی HSE با گواهینامه مرکز تحقیقات

درج همایش توسط شما

شما می توانید همایش ها و کنفرانس ها در حوزه‌های مرتبط با HSE را در این سایت ثبت نمایید تا با نام شما در لیست همایش ها نمایش داده شوند.

سومین همایش حفاظت از خوردگی و بازرسی فنی

عماد کاظمی نیا - 1396/10/06    31    0    0    0
به استحضار می رساند دومین همایش حفاظت از خوردگی و بازرسی فنی با حضور کارشناسان و مدیران بخش بازرسی فنی , تعمیرات و خوردگی واحدهای پتروشیمی مستقر درمنطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر درتاریخ 30-29 / فروردین ماه سال 1396 در ماهشهر برگزار می گردد .
 
موضوعات مورد بحث در این همایش عبارتند از : خوردگـــي در صنایع نفت , گاز و پتروشیمی - حفاظت كاتـــدي-  رنـگ‌ها و پـوشش‌های ضد خوردگی-  جنبـه‌هاي طراحي و انتخاب مواد-  خـوردگي و حفاظـت در دمـاي بالا- تکنولوژی نانو و مواد پیشرفته ضدخوردگی –  خوردگی میکروبی و بیو مواد – روشهای جلوگیری از خوردگی ( پوشش ها , بازدارنده ها , حفاظت کاتدی و آندی , انتخاب مواد ) بوده که به صورت برپایی کارگاه های آموزشی ,  نمایشگاه تخصصی با همکاری شرکت ها و موسسات فعال در این صنعت برگزار می گردد .
 
در این راستا, ستاد اجرایی همایش , جهت ایجاد فضای تعامل و همکاری , از شرکتها و موسسات فعال در این بخش جهت حمایت و حضور دعوت به عمل می آورد .خواهشمنداست نظر و دستور خود را جهت همکاری و حضور در این همایش به این دفتر اعلام فرمائید .
 
در این خصوص جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پلان نمایشگاه می توانید با شماره تلفنهای     09120149823  - 7- 77654096 – 021 ( ستاد اجرایی نمایشگاه ) تماس بگیرید .
 
سومین همایش ایمنی , اطفاء حریق وامداد ونجات


همایشکنفرانساجلاسنمایشگاههمایش hseهمایش و کنفرانس سلامت ایمنی بهداشت محیط زیستخوردگی , بازرسی فنی , بازدارنده های خوردگی , پوششهای ضد خوردگیسومین همایش حفاظت از خوردگی و بازرسی فنی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

آمار سایت

4893
1652
6191
2
959
9973594

شرکت ها

محل درج آگهی تبلیغاتی تصویری

تقویم آموزشی HSE با اعطای گواهینامه مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار - تابستان و پاییز 96 - HSE Arya

مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA