متخصص عزیز خوش آمدید.

عضویت در خبرنامه

متخصص گرامی!

در صورتی که عضو سایت مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست نیستید، جهت دریافت آخرین اطلاعات مربوط به آگهی‌های استخدامی، اخبار، همایش‌ها، مقالات، اعضای جدید سایت و مطالب مفید دیگر، در خبرنامه سایت ثبت نام کنید.
نام (اختیاری):
ایمیل: *    
ثبت نام

شارژ خاموش کننده جهت اطلاع از جشنواره

دوره آموزشی HSE-MS - الزامات، مستندسازی و ممیزی

محل درج آگهی تبلیغاتی متنی

درج مطلب توسط شما

شما می توانید مطالب و مقالات مرتبط با HSE را در سایت ثبت نمایید تا با نام شما در بخش قطره ای از در یای HSE نمایش داده شوند.

وسايل حفاظت فردي (P.P.E) 4 مورد

راهنماي ارزيابي لزوم استفاده از وسايل حفاظت فردي (PPEs)

گروه تحریریه سایت      3689

کارفرما بايد براي کارکنان خود وسايل حفاظت فردي (PPEs) را تامين کند درصورتيکه در محيط کارشان، يا در فرآيندهاي کارشان خطري وجود دارد يا اينکه احتمال وجود خطر و آسيب به قسمتي از بدن مي باشد. يا آنها در حين کارشان ممکن است با مواد شيميايي خطرناک، اشعه يا محرک هاي مکانيکي تماس پيدا کنند. ايمني سلامت حفاظت فردي PPE Safety Health HSE وسايل حفاظت فردي

ادامه مطلب + دانلود

بررسی وضعیت وسایل حفاظت فردی (PPE)

گروه تحریریه سایت      2942

وسایل حفاظت فردی وسایلی هستند که کارگران، افراد خود اشتغال وسایر کسانی که در کارگاههای صنعتی فعالیت می کنند، برای ارتقاء در صد ایمنی باید متناسب با نوع کار خود، از آنها استفاده کنند.

ادامه مطلب + دانلود

آئين نامه وسايل حفاظت انفرادي مؤسسه كار و تأمين اجتماعي

گروه تحریریه سایت      2128

اين‌ آيين‌نامه‌ مشتمل‌ بر ده‌ فصل‌ و 110 ماده‌ باستناد ماده‌ 47 قانون‌ كار تدوين‌ و در جلسه‌ شورايعالي‌ حفاظت‌ فني‌ مورخ‌ 21/12/1340 (شصت‌ و ششمين‌ جلسه‌) به‌ تصويب‌ نهايي‌ رسيده‌ و قابل‌ اجرا است‌. پشتوانه قانوني در پياده¬سازي نظام مديريت ايمني به عنوان يكي از الزامات قانوني مي¬تواند مورد استفاده شركتها و سازمان ها قرار گيرد.

ادامه مطلب + دانلود

وسائل حفاظت فردی (PPE)، استاندرادها و کاربردها

گروه تحریریه سایت      9868

يكي از مشكلات مهم صنايع بالاخص در كشورهاي در حال توسعه، مشكلات ايمني و بهداشت پرسنل شاغل در صنايع مي‌باشد. ايمني به عنوان شاخصي در خصوص درجه نسبي فرار از خطر و همچنين بهداشت حرفه‌اي به عنوان مفاهيمي جهت ارزيابي ميزان تماس شاغلين با آلاينده‌هاي مختلف و متعدد محيط‌هاي كار از جمله موارد حائز اهميتي هستند كه مديران صنايع مي‌بايست به آن توجه نمايند. بديهي است شناسايي و كنترل خطرات براي بالا بردن سطح بهر‌وري در سايه دارا بودن محيطي بهداشتي، ايمن و كارگراني سالم است...

ادامه مطلب + دانلود


آمار سایت

4928
3734
7795
4
2889
9338749

شرکت ها

پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی

دوره آموزشی وسایل حفاظت فردی PPE با گواهینامه مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار

مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA